fbpx

Metallist lauajalad H-Profiil B 2tk

179.00

H-tüüpi terasest tugeva konstruktsiooniga mööblijalad (komplektis 2 tk) toetavad kindlalt ka rasket tammeplaati või kivipaneeli. Sellise profiiliga jalad sobivad hästi söögi- või kontorilaua ehitamiseks. H-Profiil B jalad erinevad meie epoes müügil olevast tavalisest H-Profiil jalgadest vaid kitsama profiili osas, jättes seeläbi minimalistlikuma mulje.

Selle lauajala elegantsus seisneb tema lihtsuses ja samas funktsionaalsuses. Tugevad, sirged jooned annavad talle tugevuse ja stabiilsuse, mis on kombineeritud õhulise ja avatud disainiga. Kokkuvõttes on H-kujuline lauajalg praktiline ja stiilne valik, mis sobib neile, kes hindavad kaasaegset disaini ja soovivad tuua ruumi mõningast kunstilisust. Selle ainulaadne kuju tõmbab tähelepanu ning lisab ruumile isikupära, olles samal ajal funktsionaalne ja tugev alus igapäevastele tegevustele. Olenemata sellest, kas seda kasutatakse töölaua, kohvilaua või söögilaua jaoks, jääb H-kujuline lauajalg kindlasti meeldejäävaks elemendiks igas ruumis.

 

Detailsemate parameetrite ja piltide nägemiseks klikkige huvipakkuvale suurusele ning värvile.

‌KÜSI MEILT ABI

Kui sul on küsimusi toote omaduste, tasumise, transpordi või tarneaja osas, siis võta meiega kindlasti ühendust vajutades siia.

  • Hind sis. km
  • Transport koduukseni
  • Mugavad maksevõimalused - pangalink, kaardimakse, maksa hiljem või kolmes osas, 0% intress ja tehingutasu Sinu jaoks