HINNATUD & AEGUMATU

TAMMEPUIDUST SÖÖGILAUD

MÕELDUD KESTMA AASTAKÜMNEID

Tänu tootearendusele oleme leidnud viisi kuidas muuta tammepuidust valmistatud söögilauad hinnasõbralikumaks.

Kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Valmistasime Sante Veinitoale kaks Prime söögilaua plaati. Lauaplaati toetavad meie enda lauajalad. Tarneaeg jäi vahemiku kaks nädalat – alustades tootmisest ning lõpetades tarnega kliendi soovitud asukohta. Tänutäheks lubati meil jagada allolevaid pilte teiega.

“Saadan väga rahulolevana pilte meie kenadest laudadest.”

Maarja Zelinski
Veinituba Santé

Miks valida tammepuidust söögilaud?

Tamm on vastupidav ning andestav materjal, mis peab igapäevasele kasutamisele vastu väga pikka aega. Kahjustuse tekkimisel saab selle sageli pelgalt lihvimise ning uue õlikihiga eemaldada, andes lauale taas uueväärse väljanägemise. See on võimalus, mida paljude teiste plaaditüüpide puhul lihtsalt ei ole.

Iga tammepuidust söögilaud on unikaalne.

Pilt võib küll öelda üle tuhande sõna, kuid teadupärast on oma silm ikkagi kuningas. Kuna meie plaadid on valmistatud ehedast tammepuidust, ei ole meil kunagi müügis kahte identset plaati.

Metallist lauajalad.

Tammepuidust söögilaudadele lõppviimistluse andmiseks on teil võimalik valida kümnete erinevate lauajalgade vahel mida paigutada enda uuele söögilauale. Metallist lauajalad on ilusa disainiga, vastupidavad ning ennekõike stabiilsed.

METALLIST LAUAJALAD

MIKS USALDADA MEID?

Meie laudade välimine kiht koosneb 4 – 4,5 mm paksusest tammespoonist. Laua sisemus on aga valmistatud kauasäilivast vineerist. Tänu läbimõeldud tootearendusele oleme saavutanud tammepuidust söögilauale soodsama hinna disainis ja vastupidavuses järelandmisi tegemata.

Tänu 4 – 4,5 mm paksusele tammespoonile on teil võimalik õnnetuste nn. veinist tingitud plekkide vastu astuda lihvi ja uue puiduõli peale kandmisega. Tavapäraselt on tammespooni paksus 0,6 – 1 mm, mis muudab õnnetuse korral lauaplaadi taastamise pea võimatuks.

Kahe materjali kooslusele on meie tammepuidust söögilauad vastupidavamad niiskusele ja ekstreemsele kuumale. Tänu vineerist sisemusele on pragunemine ja kummeldumine tammepuidust söögilaudade puhul palju ebatõenäolisem.

649.00909.00
489.00739.00
569.00829.00
529.00779.00