KUIDAS LAUAJALGU PAIGALDADA?

Kõikidel meie lauajalgadel on eelpuuritud augud. Lauajalgade paigaldamiseks on vajalik kruvide ja akutrelli olemasolu. Ühel lauajalal on tavaliselt 6 – 10 auku kruvide jaoks. Nii tagab lauajalg stabiilse ja liikumatu paigalduse.

Me ei müü kaasa kruve, sest lauaplaatide paksused on alati erinevad mistõttu on vajalik need ise soetada. Kruvide pikkus peab olema vähemalt sentimeeter lühem kui on lauaplaadi paksus. Nii ei läbi kruvi sisse lastes lauaplaati.

Vaata lauajalgu

PULBERVÄRVITUD LAUAJALAD

Peamiselt pakume müügiks matt mustasid lauajalgu. Ilus ja ühtlane must toon on saavutatud läbi pulbervärvimise.

Pulbervärv annab metalltootele atraktiivse välimuse ning aitab pinda kaitsta korrosiooni negatiivsete mõjude eest. Pulbervärvitud metallpinnal on hea vastupidavusvõime kahjustustele, mistõttu on värvitud esemel pikk kasutusaeg.

PULBERVÄRVITUD LAUAJALGADE EELISED

Erinevalt teistest lahustipõhistest värvidest ei tekita pulbervärvimine kahjulikke aure ega saasteaineid. Samuti tekib kogu protsessis vähem jäätmeid, sealhulgas vähem viimistlusliini heitmeid ja tootejäätmeid.

Tootepinnal saavutatakse ühtlane värvikiht olenemata detailide keerukusest.

TASUTA TRANSPORT KULLERIGA

Leggi.ee e-poest ostes on transport alati tasuta. Pärast tellimuse sooritamist saadame lauajalad Sinu poolt soovitud aadressile. Lauajalad toimetab kohale meie hea partner DPD.

Tavapärane tarneaeg on 2-5 tööpäeva. Kiirematel perioodidel on tarneaeg maksimaalselt 7 tööpäeva kuid mitte kunagi rohkem.

TRANSPORT

PIKK KOGEMUS

Oleme varasemalt valmistatud tammepuidust söögilaudasid ning seetõttu omame kogemusi nii praktikas kui teoorias kuidas ja mille järgi lauajalgu valida.

Küsimuste korral saame olla abiks nii õige mudeli valikul ning anda nõu kuidas peaks lauajalad paigaldama, et need ei segaks laua ümber istumist.